Bitiruvchilar klubi

science

       Davlat ramzlari Davlat ramzlari

olimp

Урганч давлат университети ректорининг 2018 йил

25 июндаги 7-М  сонли буйруғидан кўчирма

 

Якуний Давлат аттестациясига қўйиш тўғрисида

 

§1

Магистратура мутахассисликларида қуйидаги 2-курс битирувчи талабаларига ўқув режасидаги барча фанларни ўзлаштириб, рейтинг назоратларидан муваффақиятли ўтганлиги сабабли 2017-2018 ўқув йилида мутахассислик фанларидан якуний Давлат аттестацияси синовларини топширишга рухсат берилсин:

 


Ф.И.Ш.

5А111101 Мусиқа таълими ва санъат

1

Хабибуллаева Мавлуда Адамбаевна

2

Обидов Дониёрбек Наврузович

5А112001 Жисмоний  тарбия ва спорт машғулотлари назарияси ва методикаси

3

Бекманова Сурайё Шокиржон кизи

4

Абдирахмонов Лазизбек  Латипбоевич

5А 120102 Лингвистика  (ўзбек тили)

5

Маткурбанова Ойгул Маматсалаевна

6

Янгибаева Соҳиба Рузмат қизи

7

Рахимова Мунира Хурмат қизи

5А120102 Лингвистика (рус тили)

8

Попова Анастасия Александровна

9

Абдурахимова Олеся Арслановна

5А120102–Лингвистика (инглиз тили)

10

Каримова Фарохат Саттарберган қизи

11

Машарипов Жахонгир Ахмедович

12

Ахмедова Камола Кудратовна

5А120302 Тарих (йўналишлар ва мамлакатлар бўйича)

13

Худжаева Гулора Ходжаязовна

14

Эгамберганова Матлуба Жоббор-гоновна

 

 

 

5А130101 Математика (йўналишлар бўйича)

15

Рузимова Юлдузхон Жуманазар қизи

16

Олимбаев Тўлқин Ғайрат ўғли

5А130103 Дифференциал тенгламалар ва математик физика

17

Ваисова Нафосат Зокиржоновна

18

Хасанов Бобуржон Машарипович

19

Эсомуродова Рисолат Жуманиёз қизи

5А140101 Биология (фан йўналиши бўйича)

20

Бекчанова Мунирахон Худойберган қизи

21

Аллаберганова Ҳуснида Рашидовна

5А 140501 Кимё ( фан йўналиши бўйича)

22

Эшчанов Хушнудбек Одилбекович

5А230102Иқтисодиёт (тармоқлар ва соҳалар бўйича)

23

Курбанов Феруз Пирназарович

24

Ходжаниязов Нурбек Сардорович

5А 610301– Туризм (фаолият тури бўйича) мутахассислиги

25

Сабуров Ферузбек Кахромон ўғли

26

Худайберганов Жўрабек Ғофуржонович

27

Йўлдошов Ҳакимбой Ярашбаевич

 

 



§2

Магистратура мутахассисликларида қуйидаги 2-курс битирувчи талабаларига магистрлик диссертацияларини дастлабки ҳимояларидан муваффақиятли ўтганлиги сабабли, магистрлик диссертациясининг расмий ҳимоясига рухсат берилсин:

 

 

 

 


Ф.И.Ш.

5А111101 Мусиқа таълими ва санъат

1

Хабибуллаева Мавлуда Адамбаевна

2

Обидов Дониёрбек Наврузович

5А112001 Жисмоний  тарбия ва спорт машғулотлари назарияси ва методикаси

3

Бекманова Сурайё Шокиржон кизи

4

Абдирахмонов Лазизбек  Латипбоевич

5А 120102 Лингвистика  (ўзбек тили)

5

Маткурбанова Ойгул Маматсалаевна

6

Янгибаева Соҳиба Рузмат қизи

7

Рахимова Мунира Хурмат қизи

5А120102 Лингвистика (рус тили)

8

Попова Анастасия Александровна

9

Абдурахимова Олеся Арслановна

5А120102–Лингвистика (инглиз тили)

10

Каримова Фарохат Саттарберган қизи

11

Машарипов Жахонгир Ахмедович

12

Ахмедова Камола Кудратовна

5А120302 Тарих (йўналишлар ва мамлакатлар бўйича)

13

Худжаева Гулора Ходжаязовна

14

Эгамберганова Матлуба Жоббор-гоновна

5А130101 Математика (йўналишлар бўйича)

15

Рузимова Юлдузхон Жуманазар қизи

16

Олимбаев Тўлқин Ғайрат ўғли

5А130103 Дифференциал тенгламалар ва математик физика

17

Ваисова Нафосат Зокиржоновна

18

Хасанов Бобуржон Машарипович

19

Эсомуродова Рисолат Жуманиёз қизи

5А140101 Биология (фан йўналиши бўйича)

20

Бекчанова Мунирахон Худойберган қизи

21

Аллаберганова Ҳуснида Рашидовна

5А 140501 Кимё ( фан йўналиши бўйича)

22

Эшчанов Хушнудбек Одилбекович

5А230102Иқтисодиёт (тармоқлар ва соҳалар бўйича)

23

Курбанов Феруз Пирназарович

24

Ходжаниязов Нурбек Сардорович

5А 610301– Туризм (фаолият тури бўйича) мутахассислиги

25

Сабуров Ферузбек Кахромон ўғли

26

Худайберганов Жўрабек Ғофуржонович

27

Йўлдошов Ҳакимбой Ярашбаевич

 

 

 

 

 


 

 

АСОС: Мутахассисликлар ўқув режалари, ЯДА тўғрисидаги Низом, магистратура тўғрисидаги Низом, кафедралар йиғилишлари баённомасидан кўчирма, рейтинг қайдномалари (қайдномалар магистратура бўлимида сақланади).