Kimyo kafedrasi doktoranti Ismoilova Himoyat Matnazarovnaning “Mahalliy xom ashyolar asosida olingan ionitlarning oraliq metallar bilan komplekslari” mavzusidagi kengaytirilgan ilmiy seminari bo‘lib o‘tadi
Ismoilova Himoyat Matnazarovnaning “Mahalliy xom ashyolar asosida olingan ionitlarning oraliq metallar bilan komplekslari” mavzusidagi 02.00.01-noorganik kimyo va 02.00.04-fizik kimyo ixtisosliklari bo‘yicha falsafa  doktori (PhD)  ilmiy darajasini  olish uchun Urganch  Davlat  universiteti Kimyo kafedrasida  kengaytirilgan ilmiy  seminari bo‘lib o‘tadi. Seminar 20-noyabr soat 14:00 da Urganch Davlat  universitetining asosiy binosining 101-xonasida o‘tkaziladi.

An extended scientific seminar of doctoral student of the Department of Chemistry Ismailova Himoyat Matnazarovna on "Complexes of ion exchangers with intermediate metals obtained on the basis of local raw materials"
Ismailova Himoyat Matnazarovna's extended scientific seminar on "Complexes of ion exchangers with intermediate metals obtained on the basis of local raw materials" for the degree of Doctor of Philosophy (Ph.D.) in 02.00.01-Inorganic chemistry and 02.00.04-Physical chemistry at the Department of Chemistry, Urgench State University will take place. The seminar will be held on November 20 at 14:00 in Room 101 of the main building of Urgench State University.