"27-iyun – Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni" munosabati bilan universitet Axborot xizmati bo’limi jamoasi taqdirlandi
Bugun "27-iyun – Matbuot va ommaviy axborot vositalari xodimlari kuni" munosabati bilan Abu Rayhon Beruniy nomidagi Urganch davlat universitetida amalga oshirilayotgan keng ko'lamli islohotlar jarayonlarini Respublika miqyosida sifatli yoritishda, universitetning ijtimoiy va ilmiy jozibadorligini oshirishda, tezkor va aniq axborot tarqatishda hamda talabalar, professor-o'qituvchilar va keng jamoatchilik orasida universitetga bo'lgan ishonch va hurmatni yanada oshirishdagi fidokorona xizmatlari uchun Axborot xizmati bo'limi xodimlari Tashakkurnoma hamda moddiy rag'batlantirish bilan taqdirlandi.
Tashkil etilgan bugungi uchrashuvda Urganch davlat universiteti rektori v.v.b S.Xodjaniyazov boshchiligida universitet rahbariyati matbuot va ommaviy axborot vositalarining ahamiyati va bugungi kundagi o’rni haqida to’xtalib, Urganch davlat universiteti Axborot xizmati bo’limining samarali faoliyatini e’tirof etishdi hamda samimiy tabriklashdi.

University Press Service Team Honored on the Occasion of “June 27 – Press and Mass Media Workers Day”
Today, in celebration of "June 27 – Press and Mass Media Workers Day," the staff of the Press Service Department of Urgench State University were recognized for their dedicated contributions. They were awarded Letters of Appreciation and monetary incentives for their tireless efforts in effectively covering the university’s wide-ranging reforms on a national level,also enhancing the university’s social and academic appeal,
During today’s event, led by the Acting Rector of Urgench State University, S.Khodjaniyazov, the university administration emphasized the significance and current role of press and media. They acknowledged and sincerely congratulated the Press Service Department for its productive work and valuable impact.