Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy daraja beruvchi PhD.03/30.12.2019.Fil.55.02 raqamli Ilmiy kengashda pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) darajasini olish uchun taqdim etgan doktorlik dissertatsiyasining himoyasi bo‘lib o‘tadi
Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy daraja beruvchi PhD.03/30.12.2019.Fil.55.02 raqamli Ilmiy kengash asosida tuzilgan bir martalik ilmiy kengashning 2020 yil 11 dekabr soat 10.00 dagi yig‘ilishida Ajiniyoz nomidagi Nukus davlat pedagogika instituti mustaqil izlanuvchisi Yusupova Gulara Ataxanovnaning 13.00.02 – Ta’lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi (O‘zbek tili) ixtisosligi bo‘yicha “Bo‘lajak pedagoglarning lingvistik kompetensiyalarini shakllantirishda aralash ta’limdan foydalanish metodikasi (o‘zbek tili mashg‘ulotlarida “Savodxon” elektron-ta’lim resurslari misolida)” mavzusidagi pedagogika fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun taqdim etgan doktorlik dissertatsiyasining himoyasi bo‘lib o‘tadi.

The defense of the doctoral dissertation for the degree of Doctor of Philosophy (Ph.D.) in Pedagogical Sciences will be held at the Scientific Council of PhD.03 / 30.12.2019. Phil.55.02 at Urgench State University
At the meeting of the one-time scientific council on the basis of the Scientific Council PhD.03 / 30.12.2019. Phil. 55.02 at Urgench State University on December 11, 2020, at 10.00 Yusupova Gulara Atakhanovna, an independent researcher of the Nukus State Pedagogical Institute named after Ajiniyaz 13.00. 02 in the specialty Theory and Methods of Education (Uzbek language) – on the topic "Methods of using mixed education in the formation of linguistic competencies of future teachers (on the example of e-learning resources" Savodkhon "in Uzbek language classes)" the defense of the doctoral dissertation for the degree of Doctor of Philosophy (Ph.D.) in Pedagogical Sciences will be held.