1983-1987 йй. - Урганч шаҳар М.Харратов номли мусиқа билим юрти талабаси
1994-1996 йй. - Ўзбекистон Республикаси Ёшлар иттифоки Дружба шаҳар қўмитаси биринчи котиби, "Камолот" жамғармаси Питнак шаҳар Кенгаши раиси
1996-1998 йй. - Питнак шаҳар ҳокими ёрдамчиси
1998-1999 йй. - Питнак шаҳар ҳокимлиги ижтимоий масалалар мажмуаси 1-тоифали мутахассиси
1999-2000 йй. - Давлат тест маркази Хоразм вилояти бўлими бошлиғи ўринбосари, "Маънавият ва маърифат" маркази вилояти бўлими мутахассиси
2000-2000 йй. - Хоразм вилоят ҳокимининг ижтимоий масалалар бўйича ўринбосари котибияти референти
2000-2004 йй. - Ҳазорасп тумани ҳокимининг ижтимоий масалалар бўйича ўринбосари
2004-2010 йй. - Ҳазорасп тумани ҳокимлиги ташкилий-назорат гуруҳи раҳбари
2010-2011 йй. - Ҳазорасп тумани қишлоқ ва сув хўжалиги бўлими бошлиғи
2011-2012 йй. - Ҳазорасп тумани ҳокими вазифасини бажарувчи
2013-2014 йй. - Республика Маънавият ва тарғибот маркази Хоразм вилояти бўлими раҳбари
2014-2016 йй. - Хоразм вилояти ҳокимининг маънавий ва маърифий ишлари бўйича ёрдамчиси
2016-2017 йй. - Хоразм вилояти ҳокимининг иқтисодий ва ижтимоий ривожлантириш, хизмат кўрсатиш соҳаси ва тадбиркорлик масалалари бўйича ўринбосари котибияти мудири
2017-2017 йй. - Хоразм вилояти ҳокимининг иқтисодиёт ва тадбиркорлик масалалари бўйича биринчи ўринбосари котибияти мудири
2017-2018 йй. - Хоразм вилояти ҳокимининг ёшлар сиёсати, ижтимоий ривожлантириш ва маънавий-ишлар бўйича ўринбосари котибияти мудири
2018-2020 йй. - Хоразм вилоят маданият бошқармаси бошлиғи
2020-2023 йй. - Боғот тумани ҳокими
2021-2024йй. – Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат бошқаруви  академияси тадқиқотчиси
2023-2025 йй. - Урганч давлат университети, ижтимоий-иқтисодий фанлар факультети “Ижтимоий иш ва фалсафа” кафедраси стажёр ўқитувчиси, катта ўқитувчиси
2025 й.  -  ҳ.в. - Абу Райҳон Беруний номидаги Урганч давлат университети ижтимоий-иқтисодий фанлар факультети “Фалсафа” кафедраси в.б. доценти

1983-1987 - Student of M.Kharratov University of Music, Urganch city
1994-1996. - First Secretary of the Drujba City Committee of the Youth Union of the Republic of Uzbekistan, Chairman of the Pitnak City Council of the "Kamolot" Foundation
1996-1998. - Assistant mayor of Pitnak
1998-1999 - 1st category specialist of the complex of social issues of the Pitnak city administration
1999-2000 - Deputy Head of Khorezm Regional Department of State Test Center, Specialist of Regional Department of "Spirituality and Enlightenment" Center
2000-2000 - Representative of the Khorezm regional governor's secretariat for social issues
2000-2004 - Hazorasp District Hokim's deputy for social issues
2004-2010 - Head of the organizational and control group of Hazorasp district administration
2010-2011 - Head of the Department of Agriculture and Water Management of Hazorasp District
2011-2012 - Acting mayor of Hazorasp district
2013-2014 - Head of the Khorezm Regional Department of the Republican Center for Spirituality and Propaganda
2014-2016 - Assistant to the governor of Khorezm region for spiritual and educational affairs
2016-2017 - Head of the Khorezm region governor's deputy secretariat for economic and social development, service sector and entrepreneurship issues
2017-2017 - Head of the Secretariat of the First Deputy Governor of Khorezm Region for Economic and Business Affairs
2017-2018 - Head of the Khorezm Region Hokim's Deputy Secretariat for Youth Policy, Social Development and Spiritual Affairs
2018-2020 - Head of Khorezm Regional Culture Department
2020-2023 - Mayor of Bogot district
2021 - h.v. - Researcher of the Academy of Public Administration under the President of the Republic of Uzbekistan