O‘zbek tili ixtisosligi bo‘yicha “Xorazm mintaqaviy fitonimlarining lisoniy tahlili” mavzusidagi filologiya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi
Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/30.12. 2019.Fil.55.02 Ilmiy kengashning 2020 yil 23 sentabr kuni soat 10-00 dagi yig‘ilishida Narimov Xamid Azimovichning 10.00.01 – O‘zbek tili ixtisosligi bo‘yicha “Xorazm  mintaqaviy  fitonimlarining lisoniy tahlili” mavzusidagi filologiya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi.

Состоится защита диссертации на тему: «Лингвистический анализ фитонимов Хорезмской области» на соискание ученой степени доктора философии по филологическим наукам (PhD) по специальности узбекский язык
23 сентября 2020 года в 10-00 часов на заседании Ученого совета 03/30.12. 2019.Фил.55.02 при Ургенчском государственном университете состоится защита диссертации Наримова Хамида Азимовича на тему: «Лингвистический анализ фитонимов Хорезмской области» на соискание ученой степени доктора философии по филологическим наукам (PhD) по специальности 10.00.01 – узбекский язык.