O‘zbek tili ixtisosligi bo‘yicha “Xorazm mintaqaviy fitonimlarining lisoniy tahlili” mavzusidagi filologiya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi
Urganch davlat universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi PhD.03/30.12. 2019.Fil.55.02 Ilmiy kengashning 2020 yil 23 sentabr kuni soat 10-00 dagi yig‘ilishida Narimov Xamid Azimovichning 10.00.01 – O‘zbek tili ixtisosligi bo‘yicha “Xorazm  mintaqaviy  fitonimlarining lisoniy tahlili” mavzusidagi filologiya fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi.

Dissertation will be defended on the topic: "Linguistic analysis of phytonyms of the Khorezm region" for the degree of Doctor of Philosophy in Philological Sciences (PhD), specializing in the Uzbek language
Defense of the dissertation of Narimov Hamid Azimovich on the topic "Linguistic analysis of Khorezm regional phytonims" for the degree of Doctor of Philosophy (Ph.D.) in Philology 10.00.01 - "Uzbek language" PhD.03/30.12.2019. at Urgench State University will be held at the meeting of the Scientific Council #Phil.55.02   on September 23, 2020, at 10:00.