Urganch Agrotexnologiyalar texnikumiga o'qishga marhamat!
11-sinfni xamda kollejni tamomlaganlar, «Hayot davomida ta’lim olish» prinsipi asosida kamida umumiy o‘rta  ma’lumotga  ega  bo‘lgan  shaxslar  kunduzgi  va sirtqi  ta’lim  shakllarida Davlat granti va to‘lov-shartnoma  asosida  o‘qishga qabul qilinadilar.
O‘qish muddati 2 yil. Texnikumni tamomlagan bitiruvchilar o‘z sohasiga mos bakalavriat ta’lim yo‘nalishlari bo‘yicha kirish imtihonlarisiz yakka tartibdagi suhbat orqali oliy ta’lim muassasalarida 2-kursdan o‘qishini davom ettirish huquqiga ega bo‘ladi.
Yangi o‘quv yili uchun quyidagi yo‘nalishlar bo‘yicha kunduzgi kechki va sirtqi shaklda o‘qishga taklif qilamiz.
Texnikumga www.texnikum.edu.uz elektron  platformasi orqali  abiturientlarning  hujjatlari qabul qilinadi .
Qabul 2020 yil 25 avgusdan  25 sentyabrgacha davom etadi.
Texnikumlarga   elektron   platforma  orqali qo‘yidagi hujjatlar qabul qilinadi:
1.Elektron ariza;
2.Umumta’lim maktabining 11-sinfni tugatganligini tasdiqlovchi attestat (elektron) nusxasi yoki o‘rta maxsus, kasb-hunar ta’lim muassasasini tamomlaganligi to‘g‘risidagi diplom (elektron) nusxasi;
3.3x4 fotosurat.
Manzil:  Urganch tumani G‘oybu qishlog‘i, Hojiboylar mahallasi (Oldingi G‘oybu qishloq xo‘jalik KXK binosi)

Persons who graduated from grade 11, colleges, as well as those with secondary general education on the principle of "Education throughout life" are accepted for training on a state grant and on a tuition fee contract basis in full-time and part-time forms of study.
The duration of study is 2 years. Graduates of the technical school will have the right to continue their studies in the 2nd year of higher education through one-on-one interviews without entrance exams in the relevant bachelor's degree programs in their field.
In the new academic year, we offer full-time and part-time education in the following fields.
Documents are accepted through the platform: www.texnikum.edu.uz.
Admission will last from August 25 to September 25, 2020.
The following documents are accepted for technical schools through the electronic platform:
1. E-application;
2. A copy of the certificate (electronic) confirming the completion of the 11th grade of secondary school or a copy of the diploma (electronic) confirming the completion of secondary special, vocational education;