Pedagogika fakultetida 2019 yil 22 dekabr yakshanba kuni bo‘lib o‘tadigan "Oliy majlis, viloyat shaxar va tumanlar"ga deputatlik saylovlarida ishtirok etish kerakligi to‘g‘rsida uchrashuv o‘tkazildi
2019 yil 15 noyabr kuni Pedagogika fakultetida O‘zbekiston Liberal Demokratik partiyasi Urganch shaxar kengash raxbari D.Jumaniyozov, Viloyat O‘zLiDep partiyasi bo‘lim mudiri D.Qabulova 2019 yil 22 dekabr yakshanba kuni bo‘lib o‘tadigan "Oliy majlis, viloyat shaxar va tumanlar"ga deputatlik saylovlarida ishtirok etish huquqiga ega bo‘lgan barcha fuqarolarni saylov jarayonlarida qanday ishtirok qilish kerakligi to‘g‘rsida uchrashuv o‘tkazildi.

В воскресенье, 22 декабря 2019 года, на Педагогическом факультете состоялась встреча в рамках парламентских выборов в «Верховное Собрание, областные города и районы»
15 ноября 2019 года на педагогическом факультете председатель Ургенчского городского совета Либерально-демократической партии Узбекистана Д.Жуманиязов, глава регионального отделения партии УзЛиДеп Д.Кабулова провели встречу в воскресенье, 22 декабря 2019 года. города и районы »о том, как участвовать в избирательном процессе для всех граждан, имеющих право участвовать в выборах.