Pedagogika fakultetida 2019 yil 22 dekabr yakshanba kuni bo‘lib o‘tadigan "Oliy majlis, viloyat shaxar va tumanlar"ga deputatlik saylovlarida ishtirok etish kerakligi to‘g‘rsida uchrashuv o‘tkazildi
2019 yil 15 noyabr kuni Pedagogika fakultetida O‘zbekiston Liberal Demokratik partiyasi Urganch shaxar kengash raxbari D.Jumaniyozov, Viloyat O‘zLiDep partiyasi bo‘lim mudiri D.Qabulova 2019 yil 22 dekabr yakshanba kuni bo‘lib o‘tadigan "Oliy majlis, viloyat shaxar va tumanlar"ga deputatlik saylovlarida ishtirok etish huquqiga ega bo‘lgan barcha fuqarolarni saylov jarayonlarida qanday ishtirok qilish kerakligi to‘g‘rsida uchrashuv o‘tkazildi.

A meeting was held at the Faculty of Pedagogy on Sunday, December 22, 2019, in the parliamentary elections for the "Supreme Assembly, regional cities and districts".
On November 15, 2019 at the Faculty of Pedagogy, the head of the Urgench city council of the Liberal Democratic Party of Uzbekistan D.Jumaniyazov, the head of the regional branch of the party UzLiDep D.Kabulova held a meeting on Sunday, December 22, 2019. towns and districts "on how to participate in the electoral process for all citizens eligible for the election.