Fuqarolarning o'zini o'zi boshqarish organlari xodimlarining malakasini oshirish bo'yicha o'quv kursi tinglovchilari tashrifi
3-may sanasida Urganch davlat universiteti tuzilmasidagi "Qatag'on qurbonlari xotirasi" muzeyiga  Xorazm viloyati hokimligi huzuridagi fuqarolarning o'zini o'zi boshqarish organlari xodimlarining malakasini oshirish bo'yicha o'quv kursi tinglovchilari tashrif buyurdilar va yaqinlashib kelayotgan 9-may Xotira va qadrlash kuni munosabati arafasida "Xotira - abadiy, inson qadri - muqaddas" shiori asnosida muzey bilan yaqindan tanishdilar.

Attendants of the training course on improving the skills of employees of citizens' self-governing bodies
On May 3, the participants of the training course on improving the skills of employees of citizens' self-government bodies under the administration of Khorezm region visited the "Memorial of Repression Victims" museum in the structure of Urganch State University, and the upcoming May 9 Remembrance and On the eve of the Appreciation Day, they got to know the museum under the slogan "Memory is eternal, human value is sacred".