Oliy ta'lim, fan va innovatsiyalar vazirligi vakillari hamda UrDU Qabul komissiyasi mas'ullari abituriyentlar bilan uchrashdilar
Bugun Urganch davlat universiteti Ma'naviyat xonasida Oliy ta'lim, fan va innovatsiyalar vazirligi vakillari hamda UrDU Qabul komissiyasi mas'ullari viloyatdagi oliy ta'lim olish istagidagi abituriyentlar bilan uchrashdilar.
Uchrashuvda yoshlarga oliy ta'lim olish bo'yicha mavjud imkoniyatlar  to'g'risida batafsil tushunchalar berildi. Viloyatdagi OTM larida yaratilgan sharoitlar haqida so'z yuritildi.

С абитуриентами встретились представители Министерства высшего образования, науки и инноваций и сотрудники приемной комиссии УрГУ
Сегодня представители Министерства высшего образования, науки и инноваций и сотрудники приемной комиссии УрГУ встретились с абитуриентами, желающими получить высшее образование региона, в кабинете духовности Ургенчского государственного университета.
На встрече молодым людям была дана подробная информация об имеющихся возможностях получения высшего образования. Они рассказали об условиях, созданных в вузах региона.