Ukrainada tahsil olayotgan o'zbekistonlik talabalarning o'qishini ko'chirish hamda arizlarini qabul qilish bo'yicha hududiy ishchi guruh tashkil qilindi
Ukrainada tahsil olayotgan o'zbekistonlik talabalarning o'qishini O' zbekistondagi oliy ta' lim muassasalari, xususan Urganch davlat universitetiga o'z vaqtida ko' chirish hamda talabalarning arizalarini qabul qilish bo'yicha hududiy ishchi guruh tashkil qilindi. Ishchi guruh  2022-yilning 15-mart kunidan bir hafta muddatda har kuni 9.00 dan 17.00 gacha (yakshanba - dam olish kuni; shanba – soat 9.00 dan 15.00gacha) faoliyat ko`rsatadi. Murojaat uchun Quryazov Izzatbek Rajabovich(+998999671812)ga qo'ng'iroq qilishingiz mumkin.

A regional working group has been organized to transfer and accept applications of Uzbek students studying in Ukraine.
A regional working group has been organized to ensure the well-timed transfer of Uzbek students studying in Ukraine to higher education institutions in Uzbekistan, in particular Urgench State University, and to accept student applications. The working group will work for a week from March 15, 2022 every day from 9.00 to 17.00 (Sunday - a day off; Saturday - from 9.00 to 15.00). You can call Kuryazov Izzatbek Rajabovich (+998999671812).