Zaxira ish o'rinlari uchun ro'yxatdan o'ting
Urganch davlat universiteti ma'muriyati mahoratli, tashabbuskor, kreativ, bilimli va salohiyatli  ilmiy-pedagogik kadrlar va magistratura bosqichini yakunlagan  mutaxassislardan iborat professor-o‘qituvchilar zaxirasini shakllantirish maqsadida maxsus  elektron platformani ishga tushurilganligini
E’LON QILADI
Buning uchun https://zaxirakadr.urdu.uz/ elektron tizimi orqali onlayn ro‘yhatdan o‘tishingiz va talab qilingan hujjatlarni yuklashingiz so‘raladi.
Ro‘yhatdan o‘tishning dastlabki muddati 2023-yilning 20-avgustigacha (shu kuni ham) davom etadi.
Zaxira o‘rinlar haqidagi ma’lumotlarni quyidagi elektron manzildan olish mumkin:  https://urdu.uz/uz
Kadrlar zaxirasidan nomzodlarni ishga qabul qilish jarayoni  amaldagi Mehnat kodeksi  va Ish beruvchi tomonidan ishga qabul qilish chog‘ida o‘tkaziladigan tanlov TARTIBI asosida amalga oshiriladi.
Kadrlar zaxirasidan  vakant o’rinlarga nomzodlarni tanlashda malaka talablariga mosligi, nomzod tomonidan https://zaxirakadr.urdu.uz/ elektron tizimiga yuklangan hujjatlar  asosida o’rganiladi.

Register for reserve jobs
The administration of Urganch State University has launched a special electronic platform in order to create a reserve of professors and teachers consisting of skilled, enterprising, creative, knowledgeable, and potential scientific and pedagogical personnel and specialists who have completed their master's degrees.
For this, you are requested to register online through the https://zakhirakadr.urdu.uz/ electronic system and upload the required documents.
The initial registration period will continue until August 20, 2023 (it includes the last day).
Information about reserved seats can be obtained from the following email address: https://urdu.uz/uz
The process of hiring candidates from the personnel reserve is carried out based on the current Labor Code and the selection PROCEDURE conducted by the Employer during recruitment.