Urganch davlat universiteti talabalari o'rtasida ikki kun davomida "Rektor kubogi" sport musobaqalari o'tkazildi
Xabaringiz bor, Urganch davlat universiteti talabalari o'rtasida ikki kun davomida "Rektor kubogi" sport musobaqalari o'tkazildi. Bugun ushbu musobaqalar g'oliblarining taqdirlash marosimi bo'lib o'tdi. Unda universitet rektori B.Abdullayev ishtirok etib,  g'oliblarni qutladi va esdalik sovg'alarini topshirdi. Shuningdek, oliygoh talabalaridan tashkil topgan "Qalqon" guruhi a'zolariga ramziy guvohnomalari ham topshirildi.
Talaba-yoshlar uchun o'ziga xos motivatsiya bo'lgan ushbu tadbir "Students party" madaniy ko'ngilochar konsert dasturiga ulanib ketdi.

"Rector's Cup" sports competitions were held among students of Urganch State University for two days.
As you know, "Rector's Cup" sports competition was held among students of Urganch State University for two days. The awarding ceremony of the winners of these competitions was held today. Rector of the university B.Abdullayev participated in it, congratulated the winners and handed over souvenirs. Also, symbolic certificates were handed over to the members of the "Qalqon" group consisting of university students.
This event, which is a special motivation for students, was connected to the "Students party" cultural entertainment concert program.