URGANCH DAVLAT UNIVERSITETI TASARRUFIDAGI O’RTA MAXSUS VA PROFESSIONAL TA’LIM MUASSASALARINING 2023-2024 O’QUV YILIDAGI “REKTOR STIPENDIYASI” SOVRINDORLARI BILAN TANISHING:
▪️Rustamova Ruxsora Rasulbek qizi– Urganch dalat universiteti akademik litseyi Xorijiy filologiya taʼlim yoʻnalishi 2-bosqich oʻquvchisi
▪️Masharipov Farruh Muzaffar o’g’li – Urganch dalat universiteti huzuridagi fizika, matematika va informatika fanlariga ixtisoslashtirilgan maktabning 11-sinf oʻquvchisi
urdu.uz;URGANCH DAVLAT UNIVERSITETI TASARRUFIDAGI O’RTA MAXSUS VA PROFESSIONAL TA’LIM MUASSASALARINING 2023-2024 O’QUV YILIDAGI “REKTOR STIPENDIYASI” SOVRINDORLARI BILAN TANISHING:

Find out about the winners of the "Rector's Scholarship" for the 2023-2024 academic year of secondary special and professional educational institutions under the jurisdiction of Urganch State University:
▪️Rustamova Rukhsora - 2nd year student of the academic lyceum of Urganch Dalat University, majoring in foreign philology
▪️ Masharipov Farruh is an 11th-grade student of the school specializing in physics, mathematics and computer science at Urganch Dalat University.