Turizm va iqtsiodiyot fakultetida 2021-yil 31-martdan 14-aprelgacha “Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo’yicha)” rus taʼlim yo‘nalishi 1-kurs talabalariga Rossiya Federatsiyasining Smolensk davlat universiteti professori Tatyana Yurevna Аnopchenko “Iqtisodiyot” fanidan rus tilida dars mashg‘ulotlarini o‘tkazdi.
Turizm va iqtsiodiyot fakultetida  2021-yil 31-martdan 14-aprelgacha  “Iqtisodiyot (tarmoqlar va sohalar bo’yicha)”  rus taʼlim yo‘nalishi 1-kurs talabalariga Rossiya Federatsiyasining Smolensk davlat universiteti professori Tatyana Yurevna Аnopchenko “Iqtisodiyot” fanidan rus tilida dars mashg‘ulotlarini o‘tkazdi.

С 21 марта по 14 апреля 2021 года профессор Смоленского государственного медицинского университета Татьяна Юрьевна Анопченко провела занятия по «Экономике» для студентов первого курса экономических специальностей в русских группах туристско-экономического факультета.